REZULTATI SA OPŠTINSKIH, GRADSKIH I REPUBLIČKIH TAKMIČENjA
školska 2008/09. godina
UKUPNA STATISTIKA
takmičenja: |
smotra/konkurs |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
1. mesto |
8 |
34 |
14 |
|
2. mesto |
1 |
14 |
7 |
1 |
3. mesto |
1 |
21 |
6 |
|
pohvala |
|
|
1 |
|
Na ekipnim takmičenjima naši učenici su osvojili 3 prva, 2 druga i 7 trećih mesta i jednu pohvalu na opštinskim takmičenjima. Orkestar naše škole osvojio je prvo mesto na opštinskom, gradskom i republičkom takmičenju.
SRPSKI JEZIK
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Dubravka Vilotić |
6-3 |
I |
|
|
|
Jovana Jevtović |
6-3 |
III |
|
|
|
Mina Purešić |
6-1 |
III |
|
|
LITERARNI KONKURS „VILE I VEŠTICE IZMEĆU DOBRA I ZLA“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Aleksandar Milekić |
8-4 |
I |
|
|
LITERARNI KONKURS „RECIKLIRAJ-KREIRAJ-SJAJ ZVEZDA SAČUVAJ“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Bojana Pejčić |
3-5 |
I |
|
|
TAKMIČENjE RECITATORA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Katarina Pavlović |
3-4 |
III |
|
|
REPUBLIČKO TAKMIČENjE U KRASNOPISU
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Filip Vidaković |
6-4 |
I |
|
|
ENGLESKI JEZIK
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Anđela Radonjić |
8-2 |
I |
|
|
|
Ivana Dabović |
8-1 |
I |
|
|
|
Anja Koprivica |
8-4 |
II |
|
|
|
Momčilo Milovanović |
8-4 |
II |
|
|
|
Maja Stojić |
8-1 |
III |
|
|
MATEMATIKA
Na ekipnom prvenstvu osnovnih škola u matematici, naša škola je osvojila drugu nagradu.
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Ognjen Arsenijević |
4-1 |
I |
I |
|
|
Petar Vujičić |
4-3 |
I |
I |
|
|
Jana Vraneš |
5-2 |
I |
I |
|
|
Marko Maljković |
7-5 |
I |
II |
|
|
Marija Čiča |
4-4 |
II |
|
|
|
Sergej Keser |
4-4 |
II |
I |
|
|
Nina Protić |
4-4 |
II |
|
|
|
Vuk Isaković |
7-5 |
II |
|
|
|
Aleksandar Milekić |
8-4 |
II |
|
|
|
Teodora Anđelkovi |
4-3 |
III |
III |
|
|
Maša Elez |
4-4 |
III |
|
|
|
Teodora Mijatović |
4-5 |
III |
III |
|
|
Milica Lazić |
5-2 |
III |
|
|
|
Nikola Vučenović |
5-4 |
III |
|
|
|
Jovana Jevtović |
6-3 |
III |
|
|
|
Božidar Mitrović |
7-3 |
III |
|
|
TAKMIČENjE „KENGUR BEZ GRANICA“
prezime i ime |
odeljenje |
broj poena |
Ognjen Arsenijević |
4-1 |
110 (druga nagrada) |
Boris Kovačević |
6-4 |
110 (treća nagrada) |
Luka Đurić |
5-1 |
106 (treća nagrada) |
Milica Lazić |
5-1 |
103 (treća nagrada) |
Božidar Mitrović |
7-3 |
103 (treća nagrada) |
FIZIKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Marko Maljković |
7-5 |
I |
III |
II |
|
Božidar Mitrović |
7-3 |
II |
pohvala |
|
|
Marta Milovanović |
7-3 |
III |
|
|
|
Vuk Isaković |
7-5 |
pohvala |
|
|
HEMIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Marko Maljković |
7-5 |
II |
III |
|
|
Vuk Isaković |
7-5 |
II |
|
|
|
Božidar Mitrović |
7-3 |
II |
|
|
|
Maja Živković |
7-1 |
III |
|
|
|
Maja Šišović |
7-5 |
III |
|
|
GEOGRAFIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Ivana Dabović |
8-1 |
I |
II |
|
|
Regodić Marija |
8-4 |
III |
|
|
|
Simeunović Ljubomir |
8-4 |
III |
|
|
|
Maja Šapić |
7-5 |
* |
|
|
|
Vuk Isaković |
7-5 |
* |
|
|
|
Kosta Dimitrijević |
7-2 |
* |
|
|
ISTORIJA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Ivana Dabović |
8-1 |
I |
|
|
|
Filip Nikolić |
8-3 |
I |
|
|
|
Isidora Tolić |
8-4 |
I |
III |
|
|
Jelena Purić |
8-5 |
I |
III |
|
|
Miroljub Novaković |
8-1 |
III |
|
|
INFORMATIKA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
r.br. |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
-
|
Novaković Miroljub |
8-1 |
I |
|
|
-
|
Milosavljević Nikola |
8-1 |
II |
|
|
-
|
Ignjatović Aleksandar |
8-1 |
II |
|
|
-
|
Biočanin Vuk |
8-1 |
III |
|
|
-
|
Marković Andreja |
8-1 |
III |
|
|
-
|
Đurić Luka |
5-1 |
III |
II |
|
„PROGRAMER JUNIOR 2009“
prezime i ime |
odeljenje |
ocena rada |
Milosavljević Nikola |
8-1 |
među najboljima |
Mrđa Nemanja |
8-1 |
među najboljima |
Marković Marko |
8-1 |
među najboljima |
TEHNIČKO OBRAZOVANjE
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Milena Marković |
6-3 |
I |
|
|
|
Jovana Ilić |
8-1 |
I |
|
|
|
Aleksa Stevanović |
8-3 |
II |
|
|
„ZAŠTITA OD POŽARA“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
muška „A“ ekipa |
|
|
|
|
Branko Jokanović |
3-3 |
II |
|
|
|
Jovan Ivković |
3-4 |
II |
|
|
|
Nikola Zlatković |
3-1 |
II |
|
|
|
ženska „A“ ekipa |
|
|
|
|
Ana Marija Ćeranić 3/2 |
3-2 |
III |
|
|
|
Nina Spremović 3/1 |
3-1 |
III |
|
|
|
Darinka Đurović 3/1 |
3-1 |
III |
|
|
|
Petrušić Nađa 3/3 |
3-3 |
III |
|
|
„NAJRASPEVANIJE ODELjENjE“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
4-4 |
II |
|
|
„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje solo pevača)
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Protulipac Ana |
5-2 |
I |
I |
|
„ZLATNA SIRENA“
(takmičenje dueta)
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Đukanović Nataša |
5-2 |
I |
II |
|
|
Protulipac Ana |
5-2 |
I |
II |
|
|
Milovanović Marta |
7-3 |
I |
I |
|
|
Radovanović Milica |
7-3 |
I |
I |
|
|
Kreclović Tonja |
3-5 |
I |
I |
|
|
Pejčić Bojana |
3-5 |
I |
I |
|
TAKMIČENjE ORKESTARA
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
|
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
školski orkestar |
|
I |
I |
I |
VERONAUKA-LIKOVNI KONKURS SPC
r.br. |
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
|
Damjanović Vasilije |
2-5 |
I |
|
Drobnjak Jelena |
2-3 |
I |
„ŠTA ZNAŠ O CRVENOKM KRSTU?“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
|
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Kašćelan Anđela |
4-5 |
I |
|
|
|
Đuričić Anja |
4-5 |
I |
|
|
|
Malkov Anja |
4-5 |
I |
|
|
|
Tripković Mina |
4-2 |
I |
|
|
LIKOVNI KONKURS „U SUSRET USKRSU“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Dimić Ljiljana |
5-4 |
I |
Stamenov Nevena |
7-4 |
I |
Maksimović Teodora |
7-4 |
I |
Vraneš milica |
7-4 |
I |
„MALI PJER“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Ratarac Ivana |
7-4 |
II |
Maljković Vladimir |
5-3 |
III |
LIKOVNI KONKURS „VILE I VEŠTICE IZMEĆU DOBRA I ZLA“
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Mitrovski Marija |
5-4 |
I |
|
|
DEČJI NAGRADNI KONKURS „FORMA IDEALE-NACRTAJ, OBOJI, OSVOJI“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
Lončarević Matija |
1-1 |
I |
Stijepić Jovana |
1-1 |
I |
„MEKOTEKA“
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
odeljenje |
4-4 |
I |
FIZIČKO VASPITANjE
OPŠTINSKA TAKMIČENjA
Odbojka
- devojčice V i VI - treće mesto
- dečaci V i VI - prvo mesto
Rukomet
- devojčice V i VI - treće mesto
- dečaci V i VI - treće mesto
- dečaci VII i VIII - prvo mesto
Košarka
- dečaci VII i VIII - treće mesto
Fudbal
- dečaci V i VI - treće mesto
- dečaci VII i VIII - prvo mesto
GRADSKO TAKMIČENjE
Rukomet
- dečaci VII i VIII - treće mesto
ŠAH
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Bulatović Ilija |
6-4 |
I |
I |
|
|
Kovačević Boris |
6-4 |
I |
I |
|
|
Bulatović Nikola |
7-2 |
I |
I |
|
|
Luković Vladimir |
7-3 |
I |
I |
|
PLIVANjE
takmičenje |
opštinsko |
gradsko |
republičko |
|
prezime i ime |
odeljenje |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
osvojeno mesto |
|
Kapor Jelena |
8-3 |
|
I |
|
|
Romić Aleksandar |
3-4 |
|
I |
|
|
Aleksić Jelena |
6-4 |
|
II |
|
|
Đokić Zorana |
8-3 |
|
II |
|
|